25. Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej

Toruń, 26-28 września 2023 r

W centrum zainteresowania 25. Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej znajdują się ludzie - podopieczni, ich rodziny oraz profesjonaliści opieki. Sukcesy w opiece uzależnione są od ich partnerstwa, współpracy, wypracowanej kultury opieki.

 

Ludzkie oblicza opieki długoterminowej

25. Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej 

Toruń, 26-28 września 2023 r. 

W centrum zainteresowania 25. Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej znajdują się ludzie - podopieczni, ich rodziny oraz profesjonaliści opieki. Sukcesy w opiece uzależnione są od ich partnerstwa, współpracy, wypracowanej kultury opieki. Celem jest dbałość o dobrostan podopiecznego, zdrowie fizyczne i psychiczne, ale również wypracowanie umiejętności radzenia sobie z obciążeniami i trudnościami. 

Stres, poczucie niepewności wobec zmian, oczekiwania oraz nowe wyzwania w opiece determinują nie tylko warunki życia mieszkańców i pacjentów, ale pracowników opieki długoterminowej. Istotnym elementem kształtującym warunki życia i pracy w opiece długoterminowej jest odpowiednie zarządzanie procesem opieki oraz kadrami, a także współpraca z innymi partnerami w skali lokalnej.

Już po raz 25. spotkamy się w międzynarodowym gronie profesjonalistów, które wzbogaci wymianę opinii i doświadczeń w tym obszarze. 

Zapraszamy na stronę konferencji: mkod.pl gdzie dostępny jest szczegółowy program oraz link do rejestracji.  

przewiń do góry przewiń w dół