Seni Cup 2020

Ruszyły zapisy do Seni Cup 2020

Przed nami kolejny wspólny rok pięknych emocji towarzyszących rozgrywkom kwalifikacyjnym do Turnieju Finałowego Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup 2020.

To także jubileuszowy rok rozgrywek. Turniej Finałowy Seni Cup obchodzi swoje 20 urodziny! Po raz 15 natomiast organizowany jest w Toruniu - w tym roku między 8-10 lipca 2020 roku.

Jednak abyśmy mogli świętować 20 Jubileuszowy Turniej Finałowy Seni Cup, najpierw spotkamy się na turniejach kwalifikacyjnych, na które serdecznie zapraszamy.

 Turnieje Kwalifikacyjne zostaną rozegrane w następujących miejscach i terminach:

  • I Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się w miejscowości Waplewo koło Olsztynka, w terminie 20-22 maja 2020 roku (woj. warmińsko-mazurskie) I rozegrany będzie dla Uczestników z następujących województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego i łódzkiego.
  • II Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się w miejscowości Pogorzelica i Niechorze, w terminie 27-29 maja 2020 roku (woj. zachodniopomorskie) i rozegrany będzie dla Uczestników z następujących województw: zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i opolskiego,
  • III Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się w miejscowości Czarna koło Dębicy, w terminie 2-4 czerwca 2020 roku (woj. podkarpackie) i rozegrany będzie dla Uczestników z następujących województw: śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego,  podkarpackiego i lubelskiego.
  • Turniej Finałowy zostanie rozegrany na Stadionie przy ul. Bema 23/29 w Toruniu na obiektach należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu, w terminie 8-10 lipca 2020 roku.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. W rozgrywkach Ligi mogą brać udział zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną, tworzący drużyny sportowe przy Domach Pomocy Społecznej.

2.  Do Turniejów Kwalifikacyjnych Ligi SENI Cup 2020 zostaną zakwalifikowane tylko te drużyny, które do dnia 11 kwietnia 2020 r. prześlą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy drużyny na adres siedziby organizatora lub na adres e-mail: fundacja@tzmo-global.com

Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.

Sponsor tytularny:

Turniej Seni Cup honorowym patronatem objął: Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Nożnej 

 LOGO PZPN 

Patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

przewiń do góry przewiń w dół