Program Seni - Certyfikowane szkolenia online dla Instytucji

 

Nowa rzeczywistość, z jaką wszyscy musimy się zmierzyć, wymaga innowacyjnych, nowych rozwiązań. Ograniczone możliwości bezpośredniego kontaktu z Państwem, stały się bodźcem do stworzenia alternatywnego narzędzia organizowania dla Państwa certyfikowanych szkoleń.

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat i marka Seni wracają do organizacji Programu SENI - System Edukacji Nowoczesnej Instytucji -  w formie szkoleń on-line. Proponujemy Państwu cykl spotkań, który pozwala w sposób profesjonalny i bezpieczny szkolić i podnosić kwalifikacje personelu.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń online i rejestracji instytucji na wybrane szkolenie za pomocą opcji ZAREJESTRUJ, dostępnej przy każdym szkoleniu.

 

szkolenia na żywo:

25.10.2023 godz. 10:00 Kierunki prowadzonej terapii oraz metody pracy z mieszkańcami DPS. (Monika Karwacka) czytaj więcej  zarejestruj
29.11.2023 godz. 10:00 Prawa mieszkańców DPS. (Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur) czytaj więcej  zarejestruj
  • szkolenie na żywo - szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, uczestnicy szkolenia mogą zadawać pytania, na które prowadzący udzieli odpowiedzi w trakcie trwania szkolenia

 

 

Każda instytucja może zapisać się na dwa szkolenia w kwartale. W szkoleniu może wziąć udział max 25 osób z Instytucji.

W celu uzyskania dostępu do szkolenia oraz certyfikatu potwierdzającego udział zarejestruj Instytucję na szkolenie poprzez opcję “Zarejestruj” przy wybranym szkoleniu.

 

Kontakt

Interesuje Cię konkretna tematyka szkolenia? Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem lub napisz: fundacja@tzmo-global.com, a postaramy się zorganizować takie szkolenie dla Twojej Instytucji.

Chcesz wziąć udział w dodatkowym szkoleniu lub przeszkolić większą ilość osób ze swojej instytucji? Skorzystaj z platformy Seniomat.pl i wymień punkty na nagrodę w postaci szkolenia on-line. 

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat

tel. 56 612 3560

mail: fundacja@tzmo-global.com

Organizator Partner

Regulamin udziału w szkoleniu

przewiń do góry przewiń w dół