Program Seni - Certyfikowane szkolenia online dla Instytucji

 

Nowa rzeczywistość, z jaką wszyscy musimy się zmierzyć, wymaga innowacyjnych, nowych rozwiązań. Ograniczone możliwości bezpośredniego kontaktu z Państwem, stały się bodźcem do stworzenia alternatywnego narzędzia organizowania dla Państwa certyfikowanych szkoleń.

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat i marka Seni wracają do organizacji Programu SENI - System Edukacji Nowoczesnej Instytucji -  w formie szkoleń on-line dla instytucji opieki długoterminowej. Proponujemy Państwu cykl spotkań, który pozwala w sposób profesjonalny i bezpieczny szkolić i podnosić kwalifikacje personelu.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń online i rejestracji instytucji na wybrane szkolenie za pomocą opcji ZAREJESTRUJ, dostępnej przy każdym szkoleniu.

 

szkolenia nagrane:

dostęp do szkolenia od daty potwierdzenia rejestracji do 31.03.2024 r. dostęp przez cały I kw. Kurs pierwszej pomocy
(Bartłomiej Chilmanowicz, Piotr Kłosowski)
czytaj więcej zarejestruj

 

szkolenia na żywo:

21.02.2024 godz. 10:00 Kompromis przede wszystkim? Konflikt i komunikacja - w jaki sposób się kłócimy i godzimy. (Leszek Guga) czytaj więcej zarejestruj
  • szkolenie na żywo - szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, uczestnicy szkolenia mogą zadawać pytania, na które prowadzący udzieli odpowiedzi w trakcie trwania szkolenia

 

 

Każda instytucja może zapisać się na dwa szkolenia w kwartale. W szkoleniu może wziąć udział max 25 osób z Instytucji.

W celu uzyskania dostępu do szkolenia oraz certyfikatu potwierdzającego udział zarejestruj Instytucję na szkolenie poprzez opcję “Zarejestruj” przy wybranym szkoleniu.

 

Kontakt

Interesuje Cię konkretna tematyka szkolenia? Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem lub napisz: fundacja@tzmo-global.com, a postaramy się zorganizować takie szkolenie dla Twojej Instytucji.

Chcesz wziąć udział w dodatkowym szkoleniu lub przeszkolić większą ilość osób ze swojej instytucji? Skorzystaj z platformy Seniomat.pl i wymień punkty na nagrodę w postaci szkolenia on-line. 

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat

tel. 56 612 3560

mail: fundacja@tzmo-global.com

Organizator Partner

Regulamin udziału w szkoleniu

przewiń do góry przewiń w dół